صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت ریلی / فروش عمده دستگاه دوخت ریلی حرارتی پلاستیک

فروش عمده دستگاه دوخت ریلی حرارتی پلاستیک

دستگاه بسته بندی از ملزومات کارهای تولیدی کوچک محسوب می شود. فروش عمده ی دستگاه دوخت ریلی حرارتی پلاستیک با قیمت کمتری نسبت به فروش تک آن در می آید و شرکت ما این دستگاه ها را علاوه بر فروش تکی به صورت عمده به مشتریان عرضه می کند، چون دستگاه دوخت ریلی حرارتی سفارش زیادی از سوی مشتریان دارد.

حرارتی دستگاه ریلی

طرز کار دستگاه دوخت ریلی حرارتی پلاستیک:

کار با دستگاه دوخت ریلی حرارتی پلاستیک بسیار آسان است. پس از وصل کردن دستگاه به برق، المنت های آن داغ می شوند و پس از قرار دادن دو لایه ی پلاستیک یا نایلون در جایگاه مخصوص دستگاه کافی است اهرم آن را به سمت پایین بیاورید و پس ازچند ثانیه که دو لایه ی ان دوخته شد اهرم را بردارید.

با استفاده از دستگاه دستی دوخت ریلی حرارتی که سایز کوچکی دارد می توان بسته بندی های کوچک را با سرعت انجام داد.دستگاه دوخت ریلی حرارتی در کارهای بسته بندی که در منازل، فروشگاه ها، عطاری ها، مغازه های خشکبار فروشی انجام می شود استفاده می شود.

در انتخاب نوع دستگاه باید جنس کاوری که می خواهید با آن محصولتان را بسته بندی کنید را در نظر بگیرید. به علت اینکه بیشتر خریداران این دستگاه های از کاور جنس پلاستیکی استفاده میکنند خرید عمده ی دستگاه دوخت ریلی حرارتی از نظر قیمت و هزینه مناسب تر در می آید.

ریلی حرارتی دستگاه

انواع دستگاه دوخت دستی

در بازار ماشین آلات صنعتی انواع مدل های دستگاه دوخت برای بسته بندی دستی وجود دارد که چند نوع آن ها دستگاه دوخت پدالی المنتی، دستگاه دوخت ریلی افقی، دستگاه دوخت ریلی عمودی و دستگاه دوخت رومیزی است.

البته بنا به درخواست شما بعضی امکانات دیگر مثل دستگاه تاریخ زن هم می توان روی دستگاه  نصب کرد تا امکان درج تاریخ تولید و انقضای محصول و یا موارد دیگر را روی بسته داشته باشید.

فروش دستگاه دوخت حرارتی
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه دوخت ریلی بسته بندی فویل آلومینیوم

قیمت دستگاه دوخت فویل آلومینیوم توسط مکانیسم ریلی برای ایجاد انواع بسته بندی های بزرگ …