صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ کنجد سفید و سیاه

فروش دستگاه سورتینگ کنجد سفید و سیاه

دستگاه های سورتنگ در انواع مختلفی ارائه می شود که هر کدام ظرفیت های یک تا دوازده کاناله دارند. یزد پایتخت کنجد ایران است و در چند سال اخیر فروش دستگاه سورتینگ کنجد سفید و سیاه در یزد بسیار افزایش یافته است.

دستگاه سورتینگ کنجد ساخت

تولید کنجد

کنجد دانه ای مقوی و با ارزش غذایی بسیار بالاست که در نواحی گرم به خوبی رشد می کند. اندازه ی ریز کنجد پس از برداشت کار را برای کشاورزان و تولید کنندگان آن سخت کرده است. به ویژه اگر حجم برداشت محصول زیاد باشد که دیگر استفاده از روش های سنتی پاسخ گو نخواهد بود.

کنجد برای تولید مواردی مثل ارده و روغن و سس آن استفاده می شود. قدم اول برای تولید این قبیل فراورده ها پاک کردن کنجد از ناخالصی هایی مثل گرد و غبار، شن، سنگ، پوسته، برگ و شاخ گیاهان است.

دستگاه سورتینگ کنجد دستگاهی است که می تواند در مدت زمان کمی، مقدار زیادی از محصول را با درصد تفکیک بالایی پاک کند و هر نوع مواد دیگری جز کنجد را بگیرد.

دستگاه سورتینگ کنجد در عین اینکه جداسازی را انجام می دهد، دانه های کنجد را از نظر سایز، رنگ، فرم و ساختار طبقه بندی می کند.

دانه های کنجد به سه رنگ سفید، قهوه ای، سیاه هستند. همه ی این سه نوع کنجد خواص غذایی تقریبا مشترکی دارند اما کنجد پوست کنده همان کنجد سفید است که فیبر کمتری دارد و کنجد سیاه طعم تلخ تری دارد.

دستگاه سورتینگ کنجد سازنده

استفاده های دیگر از دستگاه سورتنگ کنجد

دستگاه سورتینگ کنجد محصولات دیگری مثل خاکشیر، تخم شربتی، تخم کتان، ذرت، بذر، برنج، جو، اسپند، سیاه دانه را پاک میکند.البته ظرفیت و سرعت دستگاه بستگی به اندازه های دانه ی محصول نیز دارد.

دستگاه سورتینگ کنجد دقت بالای 99.99 را دارد که این برای پاک کردن دانه های ریزی مثل کنجد بسیار خوب است.

دستگاه سورتینگ کنجد سفید وسیاه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

پرتقال دستگاه سورتینگ

شرکت سازنده دستگاه سورتینگ میوه پرتقال

پرتقال جزو مرکبات است. بزرگان این حوزه که روزانه حداقل 2 تا 10 تن فروش …