صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت رومیزی / قیمت دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی مخصوص عطاری

قیمت دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی مخصوص عطاری

قیمت دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی مخصوص عطار در محدوده ی قیمت های متوسط دستگاه های بسته بندی صنعتی و خانگی قرار دارد. در عطاری ها برای تحویل بهداشتی انواع از دارو های گیاهی و خوراکی لازم است از دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی استفاده شود.

دستگاه رومیزی دوخت

استفاده های مختلف از دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی

از دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی در موارد مختلف بسته بندی مثل بسته بندی مواد غذایی، حبوبات، چیپس، پف فیل، پاپ کرن، پفک، تخمه، آجیل، خشکبار، بسته بندی کود شیمیایی و خاک استفاده می شود. در واقع طیف استفاده از این دستگاه بسیار گسترده است و محدود به این موارد نمی شود.

در عطاری ها گیاهان دارویی پس از وزن شدن در پلاستیک یا بسته ی کاغذی ریخته می شوند. اما بعضی از موارد که بسته بندی خوب انجام نمی شود، مواد داخل بسته بیرون می ریزد و باعث نارضایتی مشتری می شود.

به عطاری ها پیشنهاد می کنیم از دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی استفاده کنند که قیمت دوخت پلاستیک با توجه به کارایی ان در کیفیت و سرعت بسته بندی مقرون به صرفه است.

دستگاه بسته بندی دوخت

مزایای دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی:

بهداشتی بودن بسته بندی

بسته بندی شیک

سرعت بالا در بسته بندی کردن

امکان تاریخ زدن روی بسته: در صورت درخواست مشتریان تاریخ زن روی دستگاه نصب می شود و امکان درج تاریخ انقضا و تاریخ تولید و دیگر مشخصات بسته روی آن فراهم می شود.

پرس شدن کامل بسته و عدم امکان ورود آلودگی به داخل بسته و جلو گیری از خرابی و فساد مواد داخل آن: بعضی از مواد نسبت به ورود هوا و میکروب ها حساس هستند و حتی الامکان باید دور از رطوبت نگه داری شوند. بنابراین لازم است کاملا بسته پرس شده باشد. دستگاه دوخت بسته بندی رومیزی با بسته بندی با کیفیت این نیاز را رفع می کند.

دستگاه دوخت پلاستیک

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه دوخت پلاستیکی

فروش دستگاه دوخت فویل ریلی افقی رومیزی

دستگاه دوخت فویل آلومینیوم ریلی که توانایی تا 400 میکرون یا 0.4 میلیمتر که استاندارد …