صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / ساخت دستگاه سورتینگ مرکبات مانند پرتقال

ساخت دستگاه سورتینگ مرکبات مانند پرتقال

ساخت دستگاه سورتینگ مرکبات مانند پرتقال، نارنگی که در حجم وسیعی در شمال کشور مان من جمله استان مازندران در حال کشت و بهره برداری هستند، نیاز بسیاری از سردخانه داران یا باغداران به شمار می آید. قیمت تمام شده برای فروش با توجه به حجم کاری متفاوت است.

دستگاه سورتینگ پرتقال

دستگاه سورتینگ مرکبات اگر به صورت چند محصولی و همزمان بخواهد صورت گیرد، بیش از 2000 متر سوله نیاز دارد.

اما اگر می خواهید به صورت تک محصولی و به نوبت این کار را انجام دهید، کافی است که انواع دستگاه یک خط سورتر را خریداری کرده و برای انواع مرکبات که میوه های زیر می شوند، به کار ببرید:

  • کیوی
  • پرتقال
  • سیب درختی
  • خیار
  • نارنگی
  • نارنج

البته لازم است که بیان شود تعداد میوه جات آنقدر زیاد هستند که نمی توان تمامی آن ها را در این خبر آورد و یا به آن ها اشاره نمود.

البته برای دستگاه سورتینگ خیار با کیوی قطعا تفاوت هایی وجود دارد، اما مسئله اصلی نحوه کار است که برای تمامی محصولات به صورت یکسان عمل می کند.

دستگاه سورتینگ مرکبات

نحوه کار دستگاه سورتینگ میوه

وقتی میوه تمیز شده و پاک شده را به دستگاه می دهید، به راحتی مشاهده می نمایید که دستگاه تمامی میوه جات را بر اساس وزن تقسیم بندی می کند.

تقسیم بندی وزنی یکی از راه حل های قدیمی در سورت میوه است و راه حل های جدید تر، سورتینگ توسط لیزر یا اپتیک است که به راحتی تشخیص سایز و رنگ میوه را می دهد.

در این تقسیم بندی می بینید که دستگاه سورتینگ مرکبات محصولات را با سرعت بالا و به دقت بسیار زیاد جداسازی می نماید و هر کدام را که نیاز است به تفکیک در بخش خودش قرار خواهد داد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ لپه

فروش دستگاه سورتینگ لپه برای آذرشهر

لپه یکی از پرفروش ترین حبوبات ایران است و آذر شهر قطب تولید لپه محسوب …