صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری کتان و ارزن خانگی اصفهان

خرید دستگاه بوجاری کتان و ارزن خانگی اصفهان

خرید دستگاه بوجاری کتان و ارزن خانگی برای بوجاری کردن دانه های ارزن و کتان از سمت تولید کنندگان اصفهان سفارشات زیادی دارد. اصفهان یکی از قطب های تولید دانه هایی مانند ارزن و کتان است و سالانه تناژ زیادی از چنین محصولاتی تولید می کند.

دستگاه بوجاری بذز کتان

دستگاه بوجاری کتان وارزن خانگی چه خصوصیاتی دارد؟

کتان و ارزن از جمله دانه های ریز و کوچک هستند که برای خالص کردن آن ها از موادی همچون سنگ ریزه های بسیار کوچک و گرد و غبار و تکه های علف ها که همراه برداشت محصولات ارزن و کتان برداشت شدند باید مراحل طولانی ای را پشت سر بگذارند.

دستگاه بوجاری کتان و ارزن خانگی دارای چندین صفحه سرند برای جداسازی دانه ها برای خوراک پرنده های کوچک، متوسط و بزرگ نظیر دان مرغ ودان بلدرچین وبوقلمون وکبک است. با توجه به اندازه بسیار کوچک ارزن باید وقت زیادی را صرف کار بوجاری کرد و البته بدیهی است روش های سنتی مثل استفاده از غربال و الک، دیگر پاسخ گوی حجم زیادی از تولیدات نیستند.

خرید دستگاه بوجاری ارزن

برای جداسازی محصولاتی نظیر ارزن و کتان باید از چه نوع دستگاه هایی استفاده کرد؟

بد نیست بدانید دانه های کتان در بازار دو نوع هستند که هر دو را با نام کتان و یکی را با نام بزرک می خوانند. البته کتان هم استفاده ی دارویی دارد یعنی در عطاری ها یکی از گونه های گیاهی با ارزش است و هم به عنوان خوراک طیور و پرندگان استفاده می شود. همچنین از کتان برای تولید دارو و تولید الیاف پارچه استفاده می شود.

دانه های ارزن بر حسب اندازه به دو دسته ی ارزن مرواریدی و ارزن ریز دانه تقسیم می شوند. در صورتی که تولید کننده قصد داشته باشد این دو نوع ارزن را از هم تفکیک کند و با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه کند می توان از این دستگاه علاوه بر جداسازی دانه ها از ناخالصی های همراهش برای طبقه بندی دانه های با اندازه ی متفاوت بهره گرفت.

بوجاری ارزن و کتان

دستگاه های بوجاری کتان و ارزن خانگی مزیت های دیگری از جمله انتقال و حمل آسان و استفاده از برق تک فاز نیز دارند. بنابراین تولید کنندگان کوچک و مزرعه داران و کشاورزان بومی اصفهان در هر جایی از این دستگاه استفاده کنند و نیازی به این نیست که حتما به برق سه فاز دسترسی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری نخود

سازنده دستگاه بوجاری نخود خانگی کوچک سیار

سازنده دستگاه بوجاری نخود خانگی که بتواند ساعتی 500 کیلوگرم نزدیک پاک نماید هستیم. این …