صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن

خرید دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن

خرید دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن از سمت بسیاری از مشتریان ما که تولید کننده و عرضه کننده ی حبوبات به بازار هستند به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. دستگاه بوجاری نخود با ظرفیت های مختلف ساخته می شود که هرکدام حجم های به نسبت بالایی از محصولات را بوجاری می کند.

دستگاه بوجاری یک تن

نحوه ی عملکرد دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن:

از جمله دستگاه های بوجاری است که اساس کارش مکانیکی است. این نوع دستگاه بوجاری نخود در هر ساعت قابلیت بوجاری یک تن نخود در هر ساعت را داراست. تفکیک نخود کار بسیار سخت و طولانی است مخصوصا اگر بخواهید اندازه های مختلف نخود را طبقه بندی کنید.

پس از برداشت نخود و سایر حبوبات دیگر مثل لوبیا، عدس، ماش و سویا ناخالصی های زیادی همراه  آن ها برداشت می شوند البته دانه هایی که برداشت شدند با اندازه های بسیار ریز، ریز، متوسط و بزرگ هستند و در صورتی که بخواهید این اندازه های متفاوت را از هم جدا کنید به دستگاهی نیاز دارید که جواب گوی حجم زیادی باشد و در عین حال دقت و سرعت زیادی در کار تفکیک و طبقه بندی داشته باشد.

دستگاه بوجاری یک تن نخود خرید

ویژگی های دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن

برای افزایش کیفیت بوجاری صفحات فولادی سرند با شیب مناسب و در خور روی دستگاه نصب می شود. در یک خط کامل بوجاری نخود در ابتدا ناخالصی های بزرگ همراه دانه های نخود جدا سازی می شوند سپس در مرحله ی بعدی ناخالصی های با سایز کوچک تر و در نهایت کار محصول یک دست حاصل می شود.

صفحات سرند مثل توری هایی هستند که سایز سوراخ های متفاوتی دارند و در هر مرحله اندازه ی این سوراخ ها کوچک تر می شود که بتواند کار تفکیک را بالایی انجام دهد. جنس صفحات سرند دستگاه بوجاری نخود ظرفیت یک تن به رطوبت و گرد و غبار مقاوم است و این ویژگی باعث شده طول عمر و استفاده ی این دستگاه زیاد باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری حبوبات خانگی

سازنده دستگاه بوجاری کوچک خانگی حبوبات

دستگاه بوجاری خانگی یا کوچک در ابعاد 170 ارتفاع، 150 طول و 100 متر عرض …